Türkçe Özel Ders Maltepe

turkce-ozel-ders-maltepe

Türkçe özel ders, alanında  uzman branş öğretmenlerimiz tarafından verilir. Öğrencilerin Türkçeyi iyi ve etkin kullanan, okuduğunu anlayan ve yorumlayan bireyler olmalarını sağlar. Öğrenciler aldıkları Türkçe özel dersi sayesinde eksiklerini tamamlayıp sınav başarılarını artırır.

TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler için matematik ve Türkçe derslerinin katsayısı en yüksek olan dersler olduğundan bu derslerdeki başarı çok önemlidir. Alınan her Türkçe özel ders, öğrencilerimizin hem okuldaki ders notlarının yükselmesini sağlayacak  hem de TEOG  puanına katkıda bulunacaktır.

Türkçe
 dersi YGS sınavındaki en belirleyici derslerden biridir. Öğrencilerimizin aldığı her Türkçe özel dersinin  YGS sınavlarına olan katkısı da inkar edilemez. Okuduğunu anlayamayan bir bireyin ne üniversite sınavında ne de hayatta başarılı olması beklenemez. Türkçe özel dersini sayısal, sözel ve eşit ağırlık öğrencileri tercih etmektedir. LYS sınavında uzmanlık gerektiren sorular sorulur ve öğrencilerin tüm konulara hakim olması beklenir. Sınav başarısını artırmak için  Edebiyat özel dersi bu anlamda iyi ve doğru bir karardır.

Edebiyat özel dersinde edebi akımlar ve yazarlar arasında bağlantılar kurularak uzman öğretmenler tarafından daha kalıcı olarak öğrencilerimize anlatılır.Edebiyat özel dersini genellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri tercih etmektedir. Türkçe ve edebiyat özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOGYGSLYS Hazırlık Ortaöğretim 5, 6, 7. ve 8. sınıf Türkçe ya da Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf Türkçe ve Edebiyat derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Türkçe Özel Ders, Maltepe TEOG Türkçe Özel Ders, Maltepe YGS Türkçe Özel Ders, Maltepe LYS Edebiyat Özel Ders

Verilen Türkçe özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Türkçe özel dersi
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Dil ve Anlatım özel dersi
Lise 2 (10. SINIF) öğrencileri için Dil ve Anlatım özel dersi ve Türk Edebiyatı özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Dil ve Anlatım özel dersi ve Türk Edebiyatı özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Dil ve Anlatım özel dersi ve Türk Edebiyatı özel dersi
TEOG Hazırlık öğrencileri için Türkçe özel dersi
Ortaokul 8. sınıf  öğrencileri için Türkçe özel dersi
Ortaokul 7. sınıf  öğrencileri için Türkçe özel dersi
Ortaokul 6. sınıf  öğrencileri için Türkçe özel dersi
Ortaokul 5. sınıf  öğrencileri için Türkçe özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders