Tarih Özel Ders Maltepe

tarih-ozel-ders-maltepe
tarih-ozel-ders-maltepe-2
tarih-ozel-ders-maltepe-3
tarih-ozel-ders-maltepe-4

Tarih özel ders konuları çabuk ve kolay öğrenilen konular olmasının yanı sıra çok çabuk unutulan bir derstir.
Tarih özel derslerinde branş öğretmenlerimiz konuların daha kalıcı öğrenilmesi için atlas, resim, fotoğraf vb. materyaller kullanır. Tarih özel dersi aldığınızda uzman öğretmenlerimiz konularla günlük yaşantılar arasında bağ kurmanızı sağlar, etkili ve kalıcı öğrenme gerçekleşir. Tarih özel derslerinde bir konu öğrenilmeden diğerine asla geçilmez. Çünkü; tarihteki olaylarda neden sonuç ilişkisi çok önemlidir ve bütünü kavramak gerekir. Tarih özel dersi sırasında anında öğrencilerimizin olaylar arasındaki ilişkileri kavranması sağlanır. Konu anlatımı sırasında  önemli yerler öğrencilerimize vurgulanır ve not ettirilir.

Uzman öğretmenlerimiz Tarih özel dersi sırasında tarih dersini öğrencilere sevdirir, çok sayıda soru ve test çözdürülür. Öğrencilerin yanlış yaptığı sorular üzerinde özellikle durulur ve daha fazla hata yapmaları engellenir. Tarih özel dersini genellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri tercih etmektedir. Tarih özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.
TEOGYGSLYS Hazırlık Ortaöğretim 5, 6, 7. ve 8. sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ya da Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf Tarih derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız.Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Tarih Özel Ders, Maltepe TEOG Tarih Özel Ders, Maltepe YGS Tarih Özel Ders, Maltepe LYS Tarih Özel Ders

Verilen Tarih özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Tarih özel ders
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Tarih özel ders
Lise 2 (10. SINIF) öğrencileri için Tarih özel ders
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Tarih özel ders
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Tarih özel ders 

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders