ORTAÖĞRETİM ÖZEL DERS

orta-ogretim
orta-ogretim-2
orta-ogretim-3

TEOG da ki başarı iyi bir lise,
İyi bir lise başarılı bir YGS-LYS,
Başarılı bir YGS-LYS iyi bir üniversite demektir.
İyi bir üniversite ise kaliteli bir yaşam için dönüm noktasıdır.

Ortaöğretim öğrencilerine yönelik okul derslerine takviye amacıyla özel ders veriyoruz. Çocuğunuzun, okul derslerine uygun özel eğitim programı düzenleyerek okuldaki öğrenimine katkıda bulunuyor, eğitim temelini sağlamlaştırıyoruz.

Ortaöğretim özel ders öğrencilerine İngilizce, Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük gibi derslerden uzman eğitim kadromuzla özel ders programı uyguluyor, eğitim seviyesini yükseltiyoruz. Eksik kaldığı yerleri tamamlıyor, daha hızlı öğrenme yöntemleri ile akranları arasında ön plana çıkmasına yardımcı oluyoruz. Özellikle eğitimin ilk yıllarında öğrencinin okula ve derslere olan bakış açısını değiştirmek, onlara bütün eğitim hayatları boyunca başarı sağlamayı hedefliyoruz. Bizler uzman eğitim kadromuzla doğru planlamayı yaparak öğrencilerimizi geleceğe daha iyi hazırlamanın gayretini sürdürüyoruz.
Ortaöğretim düzeyinde okuyan çocuklarımız için;
• Ev ödevlerine yardım,
• Performans ödevlerine yardım,
• Eğitim müfredatına uygun tüm derslerde,  ders saatlerini sizin belirleyeceğiniz programlarda özel ders veriyoruz.

”DENEYİMLİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE BİREBİR   ORTAÖĞRETİM ÖZEL DERS ”

TEOG hazırlık için İngilizce, Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden özel ders hizmeti veriyoruz.

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders