LİSE ÖZEL DERS

lise-ozel-ders
lise-ozel-ders-2
lise-ozel-ders-3

Lise öğrencilerine yönelik özel ders takviyesi, özellikle sınavlarda fazlasıyla etkisini göstermektedir. Bununla beraber liselerdeki kalabalık sınıflar ve öğrencilerin öğrenme düzeylerinin farklı oluşu özel ders almalarını gerektirmektedir. Özel dersin en önemli faydaları arasında sistemli ders çalışma, soru çözme tekniklerini öğrenme, soruları yorumlayabilme ve pratik yolları kavrama ve şüphesiz ki sınavlarda olan başarıyı artırma yer almaktadır. Özel dersin öğrenciyi bir plan içinde hareket etmeye zorlaması ve disipline etmesi çok önemli bir faktördür. Bu sistemli çalışma da öğrenciyi başarıya götürmektedir.

Lise öğrencileriyle yapılan özel dersin amacı; öğrencinin sistemli çalışma ile sadece sınavda başarılı olmasını değil, edindiği bilgilerin kalıcılığını sağlamaktır. Diğer açıdan bakıldığında sınavlar genellikle rekabet mantığında yapıldığı için öğrencinin almış olduğu her bir puan binlerce öğrenciyi geride bırakması demektir. Bu bağlamda özel ders, öğrencinin eksik olduğu her konuya birebir çözüm ürettiği için çok faydalı ve kısa sürede çok bilgi aktarması açısından önemlidir.

YGS-LYS Lise Özel Ders

Başarılı bir gelecek iyi bir eğitim ile kazanılır. Geleceğinizi yönlendiren en önemli faktör ise lise ve üniversitede olmak istediğiniz mesleğe göre bölüm seçebilmek, bu bölümü kazanmaktır. Bizler de bunun farkındayız ve öğrencilerimizi en ince detayı bile göz önüne alarak sınavlara hazırlamaktayız.
YGS- LYS sınavlarını içeren tüm derslerden, lise derslerine yönelik takviye ve yazılı sınavlara hazırlık çalışmalarını evinizde sizin gözetiminizde birebir özel ders ile yapıyoruz.

İngilizce, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil ve Anlatım, Tarih, Coğrafya ve Felsefe gibi tüm branşlardan özel ders veriyoruz.
Bizler öğrencilerimizi sınavlara hazırlarken sadece soruların çözüm yolunu değil, soruların soruluş tarzını, pratik yöntemleri ve kendilerini bekleyen diğer soru türlerini onlara gösteriyor, karşılarına çıkabilecek her türlü soruya nasıl cevap verebileceklerini öğretiyoruz.

Lise özel derslerin en önemli özelliği birebir olması nedeniyle öğretmen, öğrenciyle özel olarak ilgilenir. Öğrencinin derse motivasyonu ve ilgisi artar. Böylece daha verimli bir ders saati geçirmesi sağlanır.
Özel ders, öğrencinin sistemli çalışmasını ve sorumluluk duygusunun gelişmesini sağlar. Kendine güvenip, rahatlıkla soru sorabilmesine yardımcı olur. Birebir derslerde öğrenci dersi öğrenmek için koşullandığı için derse olan ilgisi de üst seviyede olur, böylece öğrenci dikkatini derse vererek dinler.

Maltepe özel ders merkezi; sizin için uzman branş öğretmenlerimizle, evinizde birebir özel ders hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz derslerden, istediğiniz zamanda öğretmenlerimiz evinize gelerek tüm branşlarda en kaliteli özel ders hizmetini vermektedir. Özel dersin yanı sıra öğrenciye Eğitim Koçluğu da yapmaktayız.
Size en uygun öğretmeni seçtikten sonra size en uygun zaman dilimini birlikte kararlaştırıyoruz. İster hafta sonu, ister hafta içi uygun saatlerde özel ders alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle, her seviyedeki öğrenciye kaliteli bir eğitim vermekteyiz. Kaliteli eğitim; daha çok ilgi, sistemli çalışma, eğitim koçluğu hizmetlerini de kapsamaktadır.
Lise Özel ders ile ortaokul, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine başarının yolunu açıyoruz.

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Lise Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Lise Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders