Kimya Özel Ders Maltepe

kimya-ozel-ders-maltepe
kimya-ozel-ders-maltepe-2

YGS-LYS na hazırlık çalışmaları kimya öğretmenleri tarafından, öğrenciye özel bir program oluşturularak yapılmaktadır. Kimya özel dersinin amacı öğrencinin okulda kimya dersi başarısını artırmak, konu eksiklerini gidermek, yazılı öncesi hazırlık veya YGS-LYS çalışmaları şeklindedir. Kimya özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOG, YGSLYS Hazırlık Ortaöğretim 5, 6, 7. sınıf Fen Bilimleri özel dersi ve 8.sınıf Fen ve teknoloji ya da Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf Kimya derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Kimya Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Kimya Özel Ders, Maltepe TEOG Kimya Özel Ders, Maltepe YGS Kimya Özel Ders, Maltepe LYS Kimya Özel Ders

Verilen Kimya özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Kimya özel dersi
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Kimya özel dersi
Lise 2(10. SINIF) öğrencileri için Kimya özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Kimya özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri içinKimya özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel ders verdiğimiz yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de özel ders verdiğimiz siteler:

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders