İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Özel Ders Maltepe

ataturk-inkilap-maltepe

TEOG sınavına hazırlık veya okula takviye özel ders çalışmaları, alanında uzman deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Özel ders programlarımız tamamen öğrencinin alt yapısı ve birikimi göz önüne alınarak öğrenciye özel olarak hazırlanır.

İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel ders öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin okul derslerine olan bakış açılarını değiştirip  ders başarılarını artırmayı hedeflemektedir. İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel derslerinde deneyimli branş öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin gelecekte daha başarılı olmaları için çaba harcamaktadır. Eksik kaldıkları yerleri İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel derslerinde  tamamlamanın yanı sıra, hızlı ve kalıcı öğrenme teknikleri ile konular öğretilmektedir. Ayrıca İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel derslerimizde öğrencilerimizin ev ödevlerine, performans ödevlerine de yardımcı oluyoruz. İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel dersi  hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOG Hazırlık ya da Ortaöğretim 5, 6, 7. sınıf Sosyal Bilgiler özel dersi ve 8. sınıf İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.
Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Özel Ders, Maltepe TEOG İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük  Özel Ders

Verilen İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel dersleri:

TEOG Hazırlık öğrencileri için İnkılap Tarihi ve  Atatürkçülük özel dersiataturk-inkilap-maltepe-2

Ortaokul 8.sınıf  öğrencileri için İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Özel Dersi
Ortaokul 7. sınıf  öğrencileri için Sosyal bilgiler özel dersi
Ortaokul 6. sınıf  öğrencileri için  Sosyal bilgiler özel dersi
Ortaokul 5. sınıf  öğrencileri için  Sosyal bilgiler özel dersi

 

 İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders