İngilizce Özel Ders Maltepe

maltepe-ingilizce-ozel-egitim-2
maltepe-ingilizce-ozel-egitim
maltepe-ingilizce-ozel-egitim-3

İngilizce özel ders almanın öneminden bahsetmek gerekirse, İngilizce Dünya ülkeleri arasında kullanılan en yaygın, en geçerli dildir. Kariyer yapmak isteyenler yayınlanan bilimsel makaleleri, kitapları anlamak isteyenler çok iyi İngilizce bilmeli, yazabilmeli, konuşabilmelidir. İş dünyasında İngilizceyi iyi  bilmeyen ya da konuşamayan kişilerin iş bulma, kariyer yapma şansı bulunmamaktadır. Aynı zamanda tüm dünya ile iletişim kurmak açısından da  İngilizce konuşabilmek önemlidir. İngilizceyi iyi bilen kişi bilgi almaya açıktır. Dünyada olup bitenleri daha net şekilde öğrenme ve anlama şansına sahiptir.

İngilizce özel ders eğitimine küçük yaşlardan başlanarak düzenli olarak devam etmek gerekir. Dil öğrenmeyi tercih etmek akademik kariyer sürecinin başlangıcıdır. Dil öğrenmek ömür boyu devam edecek bir süreçtir. İngilizce iyi bir temel sonrasında sürekli çalışma gerektirir ve bu dile uygun düşünce kalıplarını kavramak çok önemlidir.
Okuduğunu iyi anlayabilme; kelime hazinesi zenginliğini gerektirir. Bu da zamanın büyük bir bölümünü yabancı dil öğrenmeye ayırmakla ilgilidir.

Özel öğretmenler ile ev ortamında yapılan birebir İngilizce özel dersi, İngilizceyi etkin ve hızlı bir biçimde öğrenebileceğiniz bir programdır. Alanında uzman ve deneyimli özel öğretmenler tarafından, öğrencinin ihtiyacı olan konulara yönelik yapılan programda, dersler birebir  yapılmakta, bu sayede daha verimli ders işlenmektedir. Özel derslerimiz sadece İngilizcenin teorik kısmını değil, yüz yüze yapılan pratik dersler ile İngilizce konuşma yeteneğinizi de geliştirir. Karşılıklı konuşma ve canlandırma alıştırmaları ile öğrendiklerinizi kalıcı hale getirirsiniz. Bu yüzden alınan İngilizce özel dersler kursa oranla çok daha etkili yöntemdir. Sadece teorik değil pratik yapma fırsatı sağlanır. Çeşitli konularda İngilizce konuşma yeteneğiniz gelişir. Sadece dersi dinleme değil öğrendiğinizi uygulama imkanı bulursunuz. Evinizde özel ders ile okul sınavlarındaki ve YDS deki başarınızı artırıyoruz. Ayrıca genel İngilizce ve iş İngilizcesi için özel ders hizmeti de veriyoruz.

YDS, TOEFL, IELTS gibi yabancı dil sınavlarına hazırlıkta özel dersin önemi çok büyüktür. Sınavlara yönelik çalışmalarda destek amaçlı alınan özel dersler programlı ve sınava yönelik eğitim veren öğretmenlerimiz tüm eksikliklerinizi tespit ederek sınavlara daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır. Sınav sistemini ve içeriğini çok iyi bilen uzman öğretmenlerimiz ile sınav maratonuna avantajlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders İle

Her şeyden önce İngilizce düşünme yeteneğinize kavuşacaksınız. Konuşulan konuları anlayacaksınız ve okuduğunuz metinlerdeki ana fikri yorumlama gücünüz artacak. Konuşma yeteneğiniz gelişecek ve günlük İngilizce konuşma diliniz sürdürülebilir olacak. Kelime hazineniz çoğalacak ve aktif olarak kullanacaksınız.

İngilizce konuşmaktan korkmayacak, kendinize güvenerek akıcı ve düzgün konuşabileceksiniz. Okulda verilen İngilizce eğitimini daha rahat anlayabileceksiniz.Eksik olduğunuz alan iş İngilizcesi ise belirlenen özel derslerle İngilizce performansınız artacaktır.

İngilizce Maltepe Özel Ders Merkezi; gramer eksikliklerini tamamlamak, İngilizce konuşma, anlama, okuma, yazma becerilerini geliştirmek ve TEOG, LYS  gibi sınavlara hazırlamak için sizlere etkili çözümler sunar. Yabancı dil ağırlıklı eğitim veren okullarda İngilizce desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler, alanında uzman İngilizce öğretmenlerimizden yardım alabilir. İngilizce özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe İngilizce Özel Ders, Maltepe TEOG İngilizce Özel Ders, Maltepe YDS İngilizce Özel Ders, Maltepe TOEFL İngilizce Özel Ders

Deneyimli İngilizce öğretmenlerimizin kişiye özel uyguladığı öğretim yöntem ve teknikleri; İngilizceyi daha anlaşılır ve zevkli hale getirir.

Verilen İngilizce Özel Dersleri:

TEOG Hazırlık Öğrencileri için İngilizce özel dersi
LYS Hazırlık Öğrencileri için İngilizce özel dersi
İlköğretim Öğrencileri için İngilizce özel dersi
Lise Öğrencileri için İngilizce özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders