Geometri Özel Ders Maltepe

geometri-ozel-ders-maltepe
geometri-ozel-ders-maltepe-2

Geometri matematiğin uzamsal ilişkiler ile ilgilenen alt dalıdır. Genellikle öğrenciler sınavlarda geometri neti çıkarmakta zorlanır. Geometri özel derslerimizde öğrencilerimize geometri sorularının çözümünde püf noktalarını gösteriyor ve geometrinin keyifli tarafını öğretiyoruz.
Astronomi, fizikkimya gibi bilim dallarında geometriden çok fazla yararlanılır. Mühendislik bölümü okumak isteyen bir öğrenci için geometri dersi olmazsa olmazdır.

Geometri
 dersi disiplin, sabır ve motivasyon ister.Özel derslerimizde birebir takip sistemimiz sayesinde, her öğrencimize bu disiplini sağlamayı ve motivasyonu garanti ediyoruz. Düzenli ödev takibimiz sayesinde öğrencilerimiz ders başarılarını artırıyor ve hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor. Geometri özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

YGSLYS Hazırlık ya da Lise 3 ve 4. sınıf geometri derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Geometri Özel Ders, Maltepe YGS Geometri Özel Ders, Maltepe LYS Geometri Özel Ders

Verilen Geometri özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Geometri özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Geometri özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Geometri özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders