Fizik Özel Ders Maltepe

fizik-ozel-ders-maltepe
fizik-ozel-ders-maltepe-2

Fizik dersi öğrencilerin genellikle çekindiği, zorlandığı bir derstir. Bunun nedeni okul ve dershane derslerinde çoğunlukla öğrenciye birçok formül ezberletilir, teorik bilgiler öğretilir. Oysa günlük yaşantılarında fizik konularıyla iç içe olduklarını bilirlerse, öğrenciler çoğu soruları mantık yürüterek de çözebileceklerini görür. Fizik özel ders öğretmenlerimiz ezberden uzak, zihin gelişimini arttıran bir program uyguluyor.

Fizik dersine 
karşı ilgi duymuyorum, okulda ve sınavlarda yeterince başarılı değilim diyorsanız endişe etmeyin. Size fizik dersini sevdiren, konuları günlük yaşam ile bağ kurarak anlatan deneyimli fizik öğretmeni ile birebir çalışmak sizi başarıya ulaştıracaktır. Zaten fizik özel ders öğretmenlerimiz öğrenciye fizik dersini nasıl sevdireceğini ve aynı zamanda nasıl etkin anlatacağını bilir.

Maddenin manyetik özellikleri ve elektromanyetik dalgalarla ilgili gelişmeler sayesinde yüksek hızlı trenlerin yapıldığını biliyor musunuz? Isının madde içindeki yayılması ve iletilmesi alanındaki gelişmelerle binalarda ısı yalıtımı kullanılmaya başlandığını duydunuz mu? Bu gibi niçin ve nedenlerinize fizik dersinin alanı içinde yanıt bulduğunuzda fizik dersine karşı hem ilginiz hem de öğrenme isteğiniz artacaktır. İşte fizik özel dersi ile aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Bunun sonucu, soruları doğru yanıtladığınızı göreceksiniz ve artık fizik dersini seviyorum diyeceksiniz.

LYS-YGS 
için fizik özel dersi veren öğretmenlerimiz dershane deneyimli, alanında başarılı ve özellikle YGS-LYS sınavları konusunda uzmanlaşmış fizik özel ders öğretmenleridir. Fizik dersi, öğrenciler tarafından tek başına fizik kitaplarından formülleri ezberleyerek öğrenilebilecek bir ders değildir. Ancak doğru bir yöntem uygulayan başarılı, deneyimli bir fizik öğretmeninden fizik dersi öğrenilebilir. Fizik özel ders çalışmalarında, öğretmen tarafından öğrencinin öğrenme şekli ve eksikleri belirlenir, öğrenci için en uygun olabilecek yöntem kullanılarak çalışma programı oluşturulur. Bu da öğrencinin sınavlara yüksek motivasyonla hazırlanmasını ve daha başarılı olmasını sağlar.

Fizik özel dersinin amacı öğrencinin okulda fizik dersindeki başarısını artırmak, başarısız olduğu konuları telafi etmek, yazılı öncesi yazılıya hazırlık, YGS-LYS  sınavlarına hazırlıktır. Fizik özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOGYGSLYS hazırlık, Ortaöğretim 5, 6, 7. sınıf Fen bilimleri özel dersi ve 8. sınıf Fen ve Teknoloji ya da Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf fizik derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Fizik Özel Ders, Maltepe TEOG Fizik Özel Ders, Maltepe YGS Fizik Özel Ders, Maltepe LYS Fizik Özel Ders

Verilen Fizik özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Fizik özel dersi
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Fizik özel dersi
Lise 2 (10. SINIF) öğrencileri için Fizik özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Fizik özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Fizik özel dersi

 

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders