Felsefe Özel Ders Maltepe

felsefe-ozel-ders-maltepe
felsefe-ozel-ders-maltepe-2

Felsefe özel ders alanlarında uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin YGS-LYS yi kazanmasını şansa bırakmaz. Felsefe dersi “Mantık” konularını içerir ve matematiğin temelini oluşturmaktadır. Felsefe özel dersini sözel ağırlık öğrencileri tercih etmektedir. Felsefe özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

YGSLYS Hazırlık ya da Lise 1, 2, 3. ve 4. sınıf felsefe grubu derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Felsefe Özel Ders, Maltepe Mantık Özel Ders, Maltepe Psikoloji Özel Ders, Maltepe Sosyoloji Özel Ders,Maltepe YGS Felsefe Özel Ders, Maltepe LYS Mantık Özel Ders

Verilen Felsefe grubu özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji, Mantık  özel dersi
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Mantık özel dersi
Lise 2 (10. SINIF) öğrencileri için Psikoloji özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Sosyoloji özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Mantık özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders