Coğrafya Özel Ders Maltepe

cografya-ozel-ders
cografya-ozel-ders-2
cografya-ozel-ders-3

Coğrafya özel dersinde öğrencilerimize coğrafya konularıyla ilgili temel bilgiler ve kavramlar, aralarındaki ilişkiler deneyimli branş öğretmenlerimiz tarafından öğretilir. Coğrafya özel derslerimizde çok sayıda soru ve test çözümü yapılır. Yanlış yapılan soruların konuları tekrarlanır ve eksikleri tamamlanır. Coğrafya özel derste öğretmenlerimiz coğrafya müfredatındaki temel bilgilerin ve coğrafya terimlerinin öğretilmesine öncelik  verir. Doğa ve beşeri olayların dünya genelinde ve Türkiye de dağılışını dünya ve Türkiye haritası üzerinde anlatarak konunun daha kalıcı öğrenilmesini sağlar. Coğrafya özel dersini genellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri tercih etmektedir. Coğrafya özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOG,YGSLYS Hazırlık Ortaöğretim 5, 6, 7. sınıf Sosyal Bilgiler özel dersi ya da Lise 1, 2, 3. ve 4. sınıf Coğrafya derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi ’nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Coğrafya Özel Ders, Maltepe YGS Coğrafya Özel Ders, Maltepe LYS Coğrafya Özel Ders

Verilen Coğrafya özel ders Hizmetleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için  Coğrafya özel ders
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri için Coğrafya özel ders
Lise 2 (10. SINIF) öğrencileri için Coğrafya özel ders
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Coğrafya özel ders
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Coğrafya özel ders 

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel Ders Verdiğimiz Yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de Özel Ders Verdiğimiz Siteler;

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders