ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Size uygun, alanında başarılı öğretmen tercihleriyle kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Sizlerden gelen ders talepleriyle beraber, dersin içeriği, dersi alacak öğrencinin durumu en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra, sizlere daha nitelikli bir eğitim sunmak için  en uygun özel ders öğretmenine yönlendirilir.

Deneyimli özel ders öğretmeni, öğrencilerin hangi konuları öğrenmede sorun yaşayabileceğini iyi bilir. Programını ve stratejilerini buna göre belirler. Özel ders ile öğrenci birebir etkileşim içindedir. Öğrenciyi düşünme yeteneğini artırmaya sevk eder. Öğrencinin derse katılımını ve bilgisinin kalıcılığını  tekrar çalışmalarıyla artırır. Özel derste daha verimli ders alma süreci öğrenciye bağlıdır. Soracağı soruları bilir. Özel ders öğretmeninin verdiği ödevleri yapar. Öğrencinin derse katılımı bilinçli olacağı için fazla zaman kaybetmez. Özel ders öğretmeninin hazırladığı dokümanlar üzerinde çalışılması dersin kalitesini artırır.

Özel ders öğretmeni, öğrencinin okulda ve dershanede anlamadığı konuları özel anlatım teknikleriyle anlatır. Öğrenci, hem okul başarısını artırır hem de öğretilen test tekniği ve sınav tecrübesiyle test sınavlarında başarıyı yakalar.

Özel ders öğretmeni- öğrenci- veli işbirliği öğrencinin başarısını artıracak öğelerden biridir. Belirli aralıklarla çocuğunuzun durumunu özel ders öğretmeniyle değerlendirmelisiniz. Öğretmenin önerilerini dikkate almalısınız. Siz de düşüncelerinizi, çocuğunuzda gördüğünüz eksikliği ya da kaydettiği ilerlemeyi özel ders öğretmenine iletmelisiniz.
Yeterli zaman ve destek verildiğinde her öğrenci öğrenebilir ve başarabilir.
Kalabalık sınıflarda anlamadığı noktaları anında sorma şansı bulamayan öğrenciler, eksiklerini birebir özel ders  ile tamamlar.

  • Özel ders öğretmeni, not almayı en aza indirerek derse olan ilgiyi ve motivasyonu artırır.
  • Özel ders  öğretmeni, öğrencinin konuyu öğrenme aşamalarını dikkate alır.
  • Özel ders öğrencinin ders işleme sürecine daha aktif katılımını sağlayarak öğrenme deneyimini zenginleştirir.
  • Özel ders öğrencilerinin maksimum başarıyı göstermeleri, istedikleri üniversiteye girebilmeleri öğrenci, veli ve özel ders  öğretmeni arasındaki iletişim ile gerçekleşir.

” BİZE GÜVENİN GERİSİNİ MERAK ETMEYİN ÇÜNKÜ;

 BİZ BU İŞİN UZMANIYIZ VE KENDİMİZE GÜVENİYORUZ. “

Okulda ya da dershanelerde konular bir program dahilinde anlatılır. Özel ders öğrencileri programını  özel ders öğretmeniyle birlikte yapar. Özel ders alacağınız konuları, özel ders alacağınız günü özel ders öğretmeninizle birlikte belirlersiniz. İşleyeceğiniz konuyu, bildiğiniz bölümlere daha az süre ayırmayı, bazı konulara daha çok ağırlık vermeyi özel ders öğretmeninizle birlikte kararlaştırırsınız.

Okulda, dershanede 4-5 ders saatinde anlatılan bir konuyu bir özel ders saatinde daha iyi kavrayabilirsiniz. Sınıfta sadece siz olmadığınız için konuyu kavramanıza yarayacak soruyu soramayabilir ya da yanıt alamayabilirsiniz. Özel ders esnasında konunun anlamadığınız bölümünü ya da aklınıza takılan soruyu anında öğretmeninize sorar, yanıtını alırsınız. Özel dersaldığınız için konuları erken bitirir, öğrendiklerinizi gözden geçirirsiniz. Çözemediğiniz soruları, iyi anlamadığınız noktaları öğretmeninizle tekrar edersiniz. Öğrendiklerinizi pekiştirmek için yeterince süreniz vardır.

”BİREBİR ÖZEL DERS, BİREBİR EĞİTİM” 

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.