Biyoloji Özel Ders Maltepe

biyoloji-ozel-ders-maltepe
biyoloji-ozel-ders-maltepe-2
biyoloji-ozel-ders-maltepe-3

YGS-LYS veya okula takviye biyoloji özel ders çalışmaları,  dershanede veya okullarda çalışan  alanında deneyimli biyoloji özel ders öğretmenleri tarafından öğrencinin seviyesine ve zamanına uygun bir program oluşturularak yapılmaktadır. Biyoloji özel ders programlarımız tamamen öğrenciye özeldir. Biyoloji özel dersinin amacı öğrencinin okulda biyoloji dersi başarısını artırmak, konu eksiklerini gidermek, yazılı sınav öncesi hazırlık veya YGS-LYS çalışmaları şeklinde olmaktadır. Biyoloji özel dersi hakkında detaylı bilgi almak ve bize danışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

TEOG, YGSLYS Hazırlık Ortaöğretim 5, 6, 7. sınıf Fen Bilimleri özel dersi ve 8.sınıf Fen ve Teknoloji ya da Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf biyoloji derslerinde daha iyi olmak istiyorsanız Maltepe özel ders merkezi‘nin size özel sunduğu hizmetten yararlanın.

Maltepe Özel Ders Öğretmeni, Maltepe Biyoloji Özel Ders, Maltepe TEOG Biyoloji Özel Ders, Maltepe YGS Biyoloji Özel Ders, Maltepe LYS Biyoloji Özel Ders

Verilen Biyoloji özel dersleri:

YGS-LYS Hazırlık öğrencileri için Biyoloji özel dersi
Lise 1 (9. SINIF) öğrencileri içinBiyoloji özel ders,
Lise 2(10. SINIF) öğrencileri için Biyoloji özel dersi
Lise 3 (11. SINIF) öğrencileri için Biyoloji özel dersi
Lise 4 (12. SINIF) öğrencileri için Biyoloji özel dersi

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde  birebir özel ders veya grup dersleri alabilirsiniz.

Özel ders verdiğimiz yerler;

Acıbadem, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Feneryolu, Selamiçeşme, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, İçerenköy, Bostancı, Küçükyalı semtleri ile Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Pendik, Kartal, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde evinizde özel ders veriyoruz.

Maltepe’de özel ders verdiğimiz siteler:

Kiptaş Adatepe Sitesi, Manolya Sitesi, Fuaye, Narcity, Narlife, Nar Kule, Fuaye Turkuaz, Newada, Seyrantepe, Nish Adalar, Hukukçular Sitesi, White City, Dap Yapı, Dap Yapı Burgu Kule, Soyak Evreka, Up Life…ve diğerleri

Maltepe Özel Ders, Maltepe TEOG Özel Ders,
Maltepe YGS Özel Ders, Maltepe LYS Özel Ders